O mnie

Kasia Makulec – mama, fotograf, artysta

Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Być może trafiłeś tu przypadkowo… albo dlatego, że wpisałeś w Google frazę związaną z typem fotografii które wykonuję… a może jesteś tu z polecenia? Nie ważne jaką drogą do mnie trafiłeś, mam nadzieję, że tak Ci się tu spodoba, że zechcesz zostać na dłużej.
Mam na imię Kasia – z wykształcenia jestem finansistą, z wyboru „kurą domową”, a z potrzeby serca fotografem. Jestem szczęśliwą żoną równie szczęśliwego męża Piotra i mamą niezmiernie uroczego, acz czasami zbyt głośnego kwartetu: Agaty, Uli, Wojtka i Rafała. To właśnie dzięki nim poznałam fotografię i tak bardzo ją pokochałam. Nie mając wpływu na przeszłość i nie potrafiąc odgadnąć, co przyniesie przyszłość, staram się zatrzymać w kadrze chwilę obecną, nadając jej ważność.
W swoich fotografiach staram się uchwycić ludzi takimi jacy są, ich relacje, spojrzenia i gesty. Jestem pasjonatką życia i autentycznych emocji. Zapraszam Cię do obejrzenia moich prac w galerii i do kontaktu. Jeśli chcesz na bieżąco zapraszam do obserwowania mojego profilu na fb.

Facebook – Kasia Makulec Fotografia


A co myślą o mnie inni?

 • Spotkanie z Kasią to zawsze przemiłe wydarzenie. Kasia tworzy ciepły klimat, w którym można poczuć się swobodnie i po prostu dać się fotografować. Kreuje sytuacje i łapie najpiękniejsze chwile. Takie są tez jej zdjęcia - ciepłe, rodzinne, naturalne. Wymarzone.
  Klara  Wodyńska
  Klara Wodyńska
 • Wspaniała fotografka z pasją! Na sesji czuliśmy się fantastycznie! Kasia zbudowała atmosferę jakbyśmy się znały od lat! Zdjęcia przeeeeeepiekne! Dzięki Kasi i jej pasji uwieczniliśmy jeden z najwspanialszych momentów macierzyństwa! Polecam!!
  Basia Maliszewska
  Basia Maliszewska
 • Kasia uwieczniła już 3 razy piękne chwile w życiu naszej rodziny. Za każdym razem były to ciepłe, zabawne spotkania. Uwielbia dzieci, z wzajemnością 🙂 Profesjonalistka w każdym calu, dba o najmniejszy szczegół. Codziennie patrzę na jej prace, wiszą na ścianach w naszym salonie. Lubię spotkania z Kasią.
  Justyna Makowska
  Justyna Makowska
 • Fantastyczna, profesjonalna, ciepła osoba 🙂 Zdjęcia z szybkiej sesji przy okazji tygodnia promocji karmienia piersią mogę oglądać godzinami, jest w nich tyle emocji, uczuć, piękna... i za każdym razem się uśmiecham. Nie mogę się doczekać kolejnych spotkań i wywołanych zdjęć na ścianie. Cudo!
  Anita Nogal
  Anita Nogal
 • Kasia jest wspaniałym człowiekiem i wrażliwym fotografem! Wracamy do niej za każdym razem, kiedy marzą nam się piękne, przepełnione miłością zdjęcia rodzinne.
  Zuzanna Janczak
  Zuzanna Janczak
 • Zdjęcia Kasi są niezwykłą pamiątka. Ma niesłychane wyczucie kadru i momentu, a robi to prawie niezauważalnie. Jedno zdjęcie a w głowie od razu przypomina się cała historia i uśmiech sam pcha się na buzię. Dziękujemy!!!
  Agata Sękal
  Agata Sękal
 • Kasia ma niezwykłą umiejętność „otwierania” ludzi, wyławiania z wielu spraw obrazów codzienności, które zachwycają. Potrafi ukazać i zinterpretować tę rzeczywistość, z wielkim wyczuciem, przy użyciu swojego warsztatu. W pracy nie kieruje się żadnymi utartymi sposobami, ale balansuje w postawie, godnej artysty- otwartej na to, co się zdarzy. Nie boi się improwizacji. Jest to niezbędna cecha dobrego fotografika- talent, którego nie da się wyuczyć. Sesję zorganizowaliśmy bez specjalnych przygotowań, bez makijażu, bez scenografii, a nasz prozaiczny świat na zdjęciach Kasi zachwycił nas swoją niezwykłością!
  Anita Pilecka
  Anita Pilecka
 • Kasiu, masz niesamowity talent. Nie znam fotografa, który by równie wyjątkowo jak Ty potrafił pokazać relacje, uchwycić emocje, ciepło, chwile. Zdjęcia są niezwykle naturalne, ujmujące; zwracają uwagę, wzruszają, przywołują chwile. Polecam wszystkim! Dla mnie Kasia Makulec Fotografia to majstersztyk, profesjonalna w każdym calu. Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!
  Ilona Kuberska
  Ilona Kuberska
 • Kasia urzekła mnie kilka lat temu swoimi fotografiami, pełnymi magicznego światła, ulotnych chwil, podpatrzonych momentów zatrzymanych w kadrze. Niesamowita wrażliwość na świat i ludzi... A po latach sama zostałam jej modelką. I jestem zauroczona jej podejściem do pracy z dziećmi. Na sesji było fantastycznie i jaka pamiątka!
  Beata Muchowska
  Beata Muchowska